Slavíme týden

Pomalu se blíží týdenní výročí představení našich webových stránek, a tak mi dovolte pár řádků k jejich fungování a k možnostem praktického využití. Byl bych za celý tým, který se na vývoji podílí, velmi nerad, kdyby došlo k nějakým nedorozuměním ohledně jeho fungování. Možná se mylně domníváte, že registrací se k něčemu zavazujete. Není tomu tak. Je třeba odlišit přihlášku do Spolku podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích (SPPHK) a registraci do webu. 

Přihláška v sekci Přidej se k nám vygeneruje elektronickou přihlášku do SPPKH, kterou schvaluje výkonný výbor spolku. Následně se po obdržení potvrzovacího emailu stáváte členem spolku se všemi právy a povinnostmi, které vyplývají ze stanov spolku.

Naproti tomu registrace (tlačítko Registrovat) v pravém horním rohu vás vybídne k zaregistrování do prostoru stránek. Tato registrace, obsahující základní informace o vás, slouží nejen k možnosti inzerovat v Bazárku, ale usnadňuje vám po přihlášení i “nakupování” v Bazárku a nově i v plánované sekci Obchůdek. 

Obchůdek nelze vnímat jako e-shop se vším všudy. Není to e-shop, ale spíš prostor, kde je možné vidět nové věci, které má  oddíl  k dispozici pro své členy. V budoucnosti možná spolek přidá nějakou nabídku, např. lahvičky s potiskem, oddílové teplákové soupravy a další. Nejde o ziskovou činnost, a proto jsou i zjednodušené postupy ohledně objednávání. Může se tedy stát, že poptávka převýší momentální možnosti obchůdku :)

Štítky