Hokejky do každé haly

Vznik SPPHK přinesl další hmatatelný výsledek a naplnění svého poslání. Podařilo se vyřešit více než 2 roky trvající velice závažný problém. Po zpackané rekonstrukci podlahy ve kbelské sokolovně nebylo možné používat halové hokejky pro trénink halové verze pozemního hokeje.

A tak byly trenéři a hráči odkázání pouze na florbalové vybavení, které však s hokejovým, nemá téměř nic společného. A to až do doby než Robin vyrazil na setkání hokejových oddílů do Holandska, kde nalezl řešení. !! PLASTOVÉ HOKEJKY !!  Doplněné o odlehčené balonky umožňují použití na jakémkoliv povrchu v jakékoliv tělocvičně, protože nijak nepoškozují  povrch podlahy. Hokejky mají tvar a velikosti hokejek na pozemní hokej, jsou vyrobeny z pevného plastu. Tedy je možně s nimi trénovat všechny hokejové dovednosti jako s běžnými hokejkami.

A jak je vidět z fotografií a videa, hráči i trenéři je okamžitě využili s úspěchem v tréninku J  

První zkušební sady (v různých velikostech hokejek) byly pořízeny ze sponzorského daru společnosti BORGY CZ, a.s., které tímto jménem všech trenérů a hráčů velice děkujeme.

Po odzkoušení jsme připraveni doplnit chybějící velikosti hokejek a další balonky, dle požadavků trenérů.

V případě zájmu jsme připraveni pomoci a spolupracovat i s dalšími oddíly, spolky, školami a dalšími institucemi. Můžeme presentovat vzorky na vyzkoušení a následně zajistit dodání potřebného množství a velikostí hokejek i balonků. Neváhejte nás kontaktovat.

Video
Video file