Články

Přispěj potem

Jménem Společnosti podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích si Vám dovoluji představit

SPORTOVNĚDOBROČINNOU aktivitu s názvem Přispěj potem.

HRA MILOVANÁ -ZEĎ MALOVANÁ

Soutěž na dekorační nástřik, realizace vítězného návrhu.

Přestože je příprava na vánoční svátky v plném proudu, dovoluji si vás touto cestou pozvat k soutěži, kde není vítězů ani poražených.

HRA MILOVANÁ - ZEĎ MALOVANÁ

Jde o to nebát se. Sednout si chvíli s tužkou a pastelkami, a pak už jen stačí nápad nebo myšlenka a vytvořit návrh toho, co byste sami chtěli vídat na dlouhé zdi našeho hřiště. 

Slavíme týden

Pomalu se blíží týdenní výročí představení našich webových stránek, a tak mi dovolte pár řádků k jejich fungování a k možnostem praktického využití. Byl bych za celý tým, který se na vývoji podílí, velmi nerad, kdyby došlo k nějakým nedorozuměním ohledně jeho fungování. Možná se mylně domníváte, že registrací se k něčemu zavazujete. Není tomu tak. Je třeba odlišit přihlášku do Spolku podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích (SPPHK) a registraci do webu. 

Štítky

Vídeňské popocházení

Dnes se nehrající týmy byly projít po krásné Vídni. Počasí nám sice moc nepřálo, ale nenechali jsme se uspat kapkami deště dopadajícího na zežloutlé listy okolních stromů. Vyrazili jsme směr zoo. Čtyři zastávky U4 ze stanice Hütteldorf do stanice Heitzing a šup do parku Schönbrunnského zámku. Tam jsme se rozdělili s nezoologicky naladěnou částí výpravy. Čekaly na nás spící pandy i koaly. Ladnými pohyby a krásným zjevem jsme se pokochali u šelem a na chvíli spočinuli v překrásném pavilonu opic.

Propagace a nábor v parku U Čeňku

fotka strasna na vymenu

V sobotu 14. září 2019 se v parku U Čenku nedaleko „Plechárny“ na Černém Mostě pod patronací MČ Prahy 14 uskutečnilo „Městečko volnočasových aktivit“. Postavili jsme stánek s ukázkou pozemního hokeje a za slunečného počasí jen naším stanovištěm prošlo zhruba 250 dětí. Český svaz pozemního hokeje na akci zapůjčil stan, nafukovací branku a hřiště, kde si děti zahrály Funky hokej. Akce se vydařila a byla dobrou propagací pozemního hokeje v této části Prahy.

 

Pohádkový den - 1. školní den ve Kbelích

info_stanek

První školní den přivítaly děti školou povinné nejen prázdné lavice, ale i akce Pohádkový den, pořádaná městskou částí Praha Kbely. Na zajištění akce se aktivně podílel i náš oddíl pozemního hokeje ve spolupráci s rodiči a trenéry. Vybudované stanoviště posloužilo jako provizorní kousek hrací plochy, kde si děti mohly vyzkoušet například střelbu na bránu nebo vedení míčku mezi kuželi.